van Heugten Transport Someren B.V.

Werkgever
Someren
11 - 25
Nee
1982

Werken bij van Heugten Transport Someren B.V.

VERLEDEN TOT HEDEN

Van Heugten Transport Someren is opgericht in 1982 door Hub van Heugten.

Dit kwam voort uit een loondienst verband bij toen "Campina" en konden verder werken als eigen rijder, dit als RMO chauffeur. Rmo staat voor Rijdende Melk Ontvangst. Dit begon met een Bakwagen tankauto van 15000 liter, gevolgd door een oplegger van 26000 liter, daarna kwam de oplegger met 34000 liter en nu met opleggers van 36000 liter inhoud.

In 2010 is het bedrijf voortgezet door de zoon Erwin van Heugten, en is het ook wat in omvang gegroeid.

We zijn van 1 auto naar momenteel 5 auto's gegroeid waarbij 4 actief voor Friesland Campina en 1 auto rijdt Geitenmelk Voor Melkweg Aarts van Haaren, hiermee is ook het personeelbestand wat gegroeid en rijden we nu met 18 vakmensen die alles 7 dagen per week en 24 uur per dag draaiende houden.... want melk gaat altijd door!!!

Met veel plezier en motivatie halen we 365 dagen per jaar de melk op voor de veehouders van Friesland Campina om dit naar de zuivelfabrieken te brengen. Ook rijdt de Geitenmelkauto 6 dagen per week rond om Geitenmelk te collecteren voor Nederland, Duitsland of Franrijk.

Vacatures van van Heugten Transport Someren B.V.

Wij hebben op dit moment geen openstaande vacatures.

© Jobsonline 1999 - 2025 | Powered by Jobit.nl B.V. | All Rights Reserved