Kroese en Geraerts Belastingadvies
Werken bij Kroese en Geraerts Belastingadvies
Over ons
Heeft u een Stamrecht BV? Dan is de kans groot dat u ons kent. We gelden in Nederland al jaren als de specialist bij uitstek in Stamrecht BV’s. Van daaruit zijn andere specialisaties ontstaan, zoals die in Spaar BV’s, Pensioen BV’s, ODV BV’s, Lijfrente BV’s en Hypotheek BV’s.
Heel kort: ons verhaal
Opgericht in 2005. Omdat we zagen dat Stamrecht BV’s er door veel kantoren maar ‘bij’ werd gedaan, tussen de bedrijvigheid door. Wij gingen ons juist volledig op dit product richten en wilden alle ins en outs kennen, in wetgeving en kansen. Zodat we deskundiger, sneller en voordeliger zouden kunnen werken dan andere kantoren.
Hoe kunnen wij zo voordelig zijn?
We zitten volledig ín de materie van Stamrecht BV’s. Elke dag. We volgen de ontwikkelingen. Op de voet. En dan nog iets: als u bij ons op kantoor komt, ontmoet u adviseurs en IT’ers. Gewoon bij elkaar. We hebben namelijk al vroeg ontdekt dat IT veel administratieve taken kan verlichten. Daar hebben we vol op ingezet en daar plukken we nu de vruchten van. Of beter gezegd: daar plukt u de vruchten van.
De 3 belangrijkste voordelen van Kroese en Geraerts Belastingadvies op een rijtje:
- UW BV is gegarandeerd in deskundige handen
De primaire focus van onze dienstverlening ligt al meer dan 15 jaar op Stamrecht BV’s. We kennen alle ins en outs. Dat komt uw Stamrecht BV alleen maar ten goede.
- U wordt snel en actueel geholpen
Ons team is volledig ingericht op het administreren en adviseren van Stamrecht BV’s. Dat eigen team werkt ook nog eens nauw samen met notarissen, banken, de Belastingdienst en gespecialiseerde financieel adviseurs. U belt en krijgt antwoord.
- U betaalt een vaste lage prijs
Geen uurtje duur factuurtje. Geen verrassingen achteraf. U weet als eigenaar van een BV vooraf precies waar u aan toe bent!
Vacatures van Kroese en Geraerts Belastingadvies
Wij hebben op dit moment geen openstaande vacatures.





