bottlex cosmetics private label manufacturer

Werkgever
Rijsbergen
11 - 25
Ja
2007

Werken bij bottlex cosmetics private label manufacturer

Concept

BottleX helpt met het vertalen van een idee of een concept naar een concreet cosmetica product. We adviseren je graag over de juiste ingrediënten, parfums en natuurlijk over de juiste verpakking. Door onze jarenlange ervaring en kennis is BottleX de perfecte partner bij het ontwikkelen van cosmetica producten.

Product development

BottleX heeft een eigen laboratorium en een toegewijde afdeling new product development (NPD). We hebben de juiste kennis in huis en daarnaast hebben we een vurige passie voor het (her-)formuleren van cosmetica recepturen. In overleg of in opdracht kunnen we voor jouw eigen merk de juiste formule(s) samenstellen.

Verpakkingen

BottleX biedt een uitzonderlijk breed en gevarieerd assortiment met verschillende verpakkingen. Zoals flacons, dispensers, airless, potten, tubes en sachets. Er is áltijd een geschikte verpakking naar wens te vinden. Wij helpen je graag om de verpakking te vinden die perfect aansluit bij elk product uit jouw lijn. Liever een eigen en unieke verpakking? Ook dat kan uiteraard, we helpen je graag!

Parfums

Het waarnemen van geuren is één van de meest intuïtive dingen die ons brein doet. De waarneming roept direct een emotie op, die altijd verbonden is aan een ervaring of een herinnering. Het kiezen van de juiste parfum is een belangrijke en bewuste keuze bij het vormen van een nieuwe merk. Bij BottleX hebben we een fantastische collectie van heerlijke aroma’s. Ook hebben we natuurlijk de mogelijkheid – en de kennis en kunde – om voor jouw eigen merk een geur naar jouw wens samen te stellen.

Designstudio

Bij BottleX hebben we een team van vakbekwame vormgevers klaar staan om de uitstraling van jouw producten precies dat unieke en gepersonaliseerde karakter mee te geven, zodat jij vol trots de markt op kan met jouw eigen merk. The sky is the limit!

Nadat we samen doorgenomen hebben waar jouw wensen liggen, gaan we direct voor je aan de slag. En natuurlijk kijken we welke stijl bij jouw logo en huisstijl past. Op basis van deze informatie maken wij een ontwerp. Zo krijgt het design meteen een werkelijk beeld. Op basis van jouw feedback werken we het ontwerp uit. Na jouw akkoord gaat het ontwerp naar de drukker, zo kun je rekenen op een geweldig eindresultaat!

Hou je het design liever in eigen beheer? Ook prima, dan kunnen wij je precies vertellen aan welke technische en wettelijke eisen het drukwerk van jouw producten moet voldoen.

Bedrukking

Bij BottleX bieden we een ruime keuze als het gaat om de bedrukking van een product of een verpakking, waarbij we gebruik maken van veel verschillende technieken.

Het design kunnen we aanbrengen met hoogwaardige labels; no-label-look en natuurlijk in full color. Maar ook hebben we de mogelijkheid om, met de koudfolie druktechniek, een ontwerp (deels) in goud of zilver te laten bedrukken. Ook directe bedrukking, met behulp van de zeefdruktechniek, is één van de veel voorkomende technieken om een product de perfecte professionele uitstraling te geven.

We stellen alles in het werk om jouw product een eigen en unieke identiteit te geven. En samen komen we altijd tot de beste oplossing voor jouw merk.

Vacatures van bottlex cosmetics private label manufacturer

Wij hebben op dit moment geen openstaande vacatures.

© Jobsonline 1999 - 2026 | Powered by Jobit.nl B.V. | All Rights Reserved